هفدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی دوربین های دیجیتال، هنر عکاسی

به اطلاع می رساند که شرکت توتالیا در "هفدهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی دوربین های دیجیتال، هنر عکاسی و تصویر برداری و سمعی و بصری و تجهیزات وابسته " شرکت می نماید. شرکت توتالیا با حضور در این نمایشگاه، دستگاه های تولید جلد سخت و دستگاه صحافی آلبوم عکس خود را به نمایش می گذارد. 

در دستگاه تولید جلد سخت از برگه های پشت چسب دار جهت چاپ روی جلد آلبوم عکس استفاده شده سپس توسط دستگاه تولید جلد سخت فست بایند و با استفاده از مقواهای کرجی جلد سخت آلبوم تولید می گردد. جهت صحافی آلبوم عکس و تولید آلبوم ایتالیایی ، ابتدا با استفاده از دستگاه خط تا زن دستی ، دستگاه خط تا برقی و یا دستگاه خط تا و تاکن بر روی برگه های عکس خط تا زده و از وسط تا می گردند. پس از آن با استفاده از دستگاه صحافی آلبوم عکس و با کمک برگه های پشت چسب دار عکس ها به صورت پشت به پشت به یکدیگر چسبیده و سپس درون جلد سخت قرار گرفته و آلبوم عکس آماده می گردد.

بدین منظور می توان از دستگاه های تولید جلد سخت و دستگاه صحافی آلبوم عکس فستبایند ساخت کشور فنلاند ، دستگاه های خط تا زن دستی و یا برقی و همچنین دستگاه خط تا و تا کن مولتی گراف ساخت سویس استفاده کرد. با استفاده از این دستگاه ها امکان تولید و صحافی آلبوم دیجیتال در ظرف مدت بسیار کوتاه با دقت بسیار بالا و کیفیت عالی فراهم می گردد. لازم به توضیح است که در این دستگاه ها از هیچگونه چسب مایع استفاده نشده و تولید آلبوم در محیطی بسیار تمیز و بدون هیچگونه آلودگی و تنها با یک اپراتورانجام می گردد.

مکان : تهران، تقاطع بزرگراه شهید چمران و حکیم، بوستان گفتگو
زمان : ۲۱ الی ۲۴ خردادماه ۱۳۹۸، از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۹ بعد از ظهر

تاریخ درج: 16 اردیبهشت 1398
264 چاپ صفحه