درباره توتالیا


شرکت توتالیا
در سال 1353 با هدف ماشینی کردن انواع کارهای نوشتاری و محاسباتی در تهران تاسیس و آغاز به کار کرد و در همان سال ها اقدام به فروش اولین ماشین های چاپ تک رنگ و ترتیب کن جهت ترتیب اوراق چاپی نمود.

امروزه با توجه به تغییر روز افزون نیاز های صنعت چاپ، گروه تحقیق، توسعه و بازاریابی این شرکت با مطالعه دقیق، نیازهای بازار را شناسایی و بر اساس آن به دنبال محصولات جدید و راه حل های نوین در اجرای پروژه های چاپ و صحافی می باشند.

نوآوری و ارائه بهترین راه حل ها برای مشتریان، تهیه جدیدترین محصولات با آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه چاپ و صحافی و خدمات رسانی با سرعت و کیفیت بالا، از اهداف کلان این شرکت می باشد.

اکنون پس از گذشت سال ها فعالیت و کسب تجارب ارزنده در زمینه واردات، فروش و خدمات دستگاه های صحافی و چاپ ، این شرکت ضمن ارائه طیف وسیع و متنوعی از دستگاه ها و تجهیزات مرتبط با این صنعت، به عنوان نماینده انحصاری محصولات کارخانجات ذیل با انگیزه نوآوری در این عرصه فعالیت می کند.

 • Duplo

  دوپلو ژاپن تولیدکننده دستگاه های چاپ و صحافی کتاب و مجله، خط تا و پرفراژ، تاکن و ترتیبکن

 • Fastbind

  فست بایند فنلاند سازنده دستگاه های تولید جلد سخت و صحافی کتاب و آلبوم عکس ایتالیایی

 • Multigraf

  مولتی گراف سویس تولیدکننده انواع دستگاههای پرفراژ، خط تا و تاکن

 • EBA

  ای بی آ  آلمان تولید کننده انواع دستگاههای برش گیوتین و خردکن کاغ

 • (James Burn International (JBI

  جی بی آی فرانسه تولیدکننده انواع دستگاههای پانچ و صحافی فنر دوبل و مارپیچ

 • B.Matic

  بی متیک ایتالیا تولید کننده دستگاه های برگ شمار

 • Foliant

  فولیانت چک تولید کننده انواع دستگاه های سلف و نکش حرارتی

 • Derprosa

  درپروسا اسپانیا تولید کننده انواع فیلم سلفون

با توجه به تنوع و گستردگی ماشین آلات و محصولات شرکت توتالیا، کارشناسان فروش ما همواره آماده ی ارائه مشاوره جهت یافتن بهترین راه حل ها برای مشتریان می باشند. این راه حل ها با توجه به ویژگی هایی نظیر نوع، ابعاد و حجم کار همچنین سرعت مورد نظر و روش انجام آنها قابل تغییر و برنامه ریزی می باشد.

این شرکت با داشتن نمایندگی های معتبر در سراسر کشور، ضمن ارائه یک سال گارانتی و هشت سال خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات خود افتخار خدمت رسانی به مشتریان گرامی را دارد.