شرکت توتالیادسته‌بندی نشدههشت ایده برای تعطیلات نوروزی

هشت ایده برای تعطیلات نوروزی

تعطیلات نوروز و سال نو زمان مناسبی برای پرداختن به کارهای شخصی‌ و غیر رسمی‌ است. در این لیست سعی‌ کرده ایم تا به برخی‌ از کارها و ایده هایی بپردازیم که کمی‌ متفاوت از کارهای معمول برای تعطیلات سال نو هستند. البته همیشه اولین و مهمترین کارها برای سال نو شاید همان گذران وقت با خانواده و بچه ها٬ استراحت کردن٬ سفر و دید و بازدید نوروزی باشد٬ اما شاید هنوز شما زمان بسیار زیادی برای پرداختن به سایر کارها داشته باشید و دنبال ایده هایی بهتر از تماشای فیلم و یا تلویزیون هستید.

۱- ورزش: شادابی و نشاط حاصل از ورزش با هیچ فعالیت دیگری قابل قیاس نیست. هم سالم بمانید، هم ظاهر خوب و احساس بهتری داشته باشید.

۲- دیدار با دوستان قدیمی‌: همیشه دوستانی قدیمی‌ و البته کمی‌ دورتر هستند که معمولان در طول سال خبری از آنها نگرفته ایم. تعطیلات فرصت مناسبی است که از آنها یادی کنیم و البته یادمان نرود که دوستان جدید نیز نباید فراموش شوند. همکاران قدیمی‌، دوستان دانشگاه، و حتی همکلاسی‌های مدرسه، در این دست بندی قرار میگیرند.

۳- مطالعه: حتی اگر آدم اهل مطالعه ای‌ باشید، تعطیلات زمان مناسبی برای یاد گیری مطالب جدید و متفاوت است.

۴- برنامه ریزی برای سال آینده: شاید خیلی‌ تکراری به نظر بیاید ولی‌ در حقیقت بهترین زمان برای برنامه ریزی سال پیش رو٬ همین تعطیلات سال جدید است.

۵- مرتب کردن میل باکس: معمولان ایمیل‌های زیادی خواند نشده است، بسیاری باید حذف شوند و تعدادی هم باید در جای مناسب آرشیو شود. بسیاری از ایمیل‌های غیر ضروری را میتوانید با ارسال درخواست انصراف از اشتراک٬ حذف کنید و دیگر دریافت نکنید. 

۶- بازدید از دیدنی‌‌های شهر: همیشه جاهائی‌ در اطراف شما بوده اند که فرصت بازدید از آنها را نداشته اید. موزه‌ها و جاهای دیدنی‌ شهر در این زمره‌ قرار دارند.

۷- انجام کارهای جدید: بعضی‌ وقت‌ها بد نیست تا کمی‌ از برنامه‌های روتین خود فاصله بگیرید و کارهای متفاوتی انجام بدهید. تعطیلات فرصت خوبی‌ برای شروع است.

۸- خوراکی‌های جدید و متفاوت را امتحان کنید: اگر به آشپزی علاقه دارید، سعی‌ کنید غذاهای جدید از فرهنگ‌های دیگر را امتحان کنید. سر زدن به رستورانهای جدید هم همیشه جذاب است.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © Totalia Corporation All Rights Reserved.