دستگاه های سلفون کش حرارتی فولیانت برترین نام در صنعت سلفون کشی

سیستم های هوشمند صحافی و تکمیلی پس از چاپ شرکت توتالیا با ارائه و افتخار داشتن نمایندگی انحصاری از کارخانه دستگاه های سلفون کش حرارتی فولیانت ساخت کشور چک، در بازار سلفون کش حرارتی ایران، جایگاه خود را بیش از پیش تثبیت کرده اند.

دستگاه های سلفون کش حرارتی کاغذ و مقوای فولیانت از کیفیت ساخت بسیار بالایی برخوردار هستند. کاربری آسان، صفحه کنترل نمایشگر و نگهداری ساده از ویژگیهای شاخص این دستگاهها است. بطوریکه سرعت بالای راه اندازی و تنظیم پروژه ها موجب صرفه جویی بسیار زیادی در زمان و در نهایت هزینه های هر کار می باشد. ازنمونه های شاخص این ماشین ها میتوان به Foliant Gemini C 400A اشاره کرد.
شرکت فولیانت از همان زمان تولید اولین دستگاه در سال 1999 تا امروز، همواره در تلاش برای توسعه دستگاههای خود به بهترین وجه ممکن و در راستای بهبود برآورده کردن نیازهای مشتریان خود بوده است.

انجام کار با بالاترین استانداردهای کیفیت، فولیانت را به یک سمبل در صنعت سلفون حرارتی و لمینت تبدیل کرده است. تنوع بالای دستگاهها و گستردگی آپشن های موجود، این امکان را برای چاپخانه ها و صحافی ها ایجاد می کند، تا با توجه به ابعاد، حجم، سرعت کار مورد نیاز، بهترین دستگاه سلفون کشی را با قیمت مناسب در اختیار داشته باشند و بهترین سرویس را به مشتریان خود ارائه کنند.

جهت اطلاع از جدیدترین محصولات و قیمت دستگاه های سلفون با واحد فروش شرکت توتالیا تماس حاصل فرمایید.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © Totalia Corporation All Rights Reserved.