اهمیت بسته بندی در دنیای صحافی و چاپ

هر روزه تعداد بیشتری از مردم به دنبال روشهایی برای زندگی سالمتر هستند. بر همین اساس طی سال های اخیر شاهد رشد قابل توجهی در زمینه صنایع بهداشتی، ورزشی و توریسم بوده ایم.

محصولاتی مانند پودرهای ورزشی و مکمل های غذایی جای خود را در سوپر مارکت ها پیدا کرده اند واین بخش های جدید دقیقا همان قسمتی است که صنعت بسته بندی می تواند در آن رشد قابل توجهی داشته باشد؛ زیرا مهمترین عنصر اولیه بصری برای جذب مشتری بسته بندی آن است.
اخیراً شرکت های تخصصی طراحی و تولید بسته بندی با شرکت های تولیدکننده مکمل های غذایی همکاری می کنند. یکی از این شرکت ها Creation Reprographics می باشد که همکاری خود را با Natural Nutrients در جهت مرتفع کردن خلأ موجود در بازار شروع کرده است. در حال حاضر بسته بندی یکی از مهمترین عوامل فروش محسوب می شود.

مت فرانک لاو می افزاید: شاید برای استارت آپ ها کمی مشکل باشد که چگونه اولین محصول خود را به بازار عرضه کنند، زیرا بودجه و امکانات محدودی دارند. ولی هنوز می توانند اطمینان داشته باشند که در نهایت محصول آنها در ویترین فروشگاهها چشم مشتریان جذب کند.
یکی از ساده ترین و تأثیرگذارترین روشها برای جذب موثر مخاطبان، بسته بندی محصول می باشد. طراحی گرافیک قوی، کیفیت بالای چاپ وصحافی وبسته بندی شکیل، یک محصول را کاملاً متمایز خواهد کرد. مخصوصا وقتی که یک تصویر خاص برای یک برند در نظر گرفته می شود. شِریف، مدیر هنری Natural Nutrients می گوید:از همان روز نخست تصمیم گرفتیم که به کیفیت بیشتر از هزینه اهمیت بدهیم و همین امر باعث شد تا مشتریان به راحتی به محصول ما اعتماد کنند.

http://www.printmonthly.com/News/Business/6129/the-importance-of-packaging

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © Totalia Corporation All Rights Reserved.